Zostań częścią obchodów wydarzenia, które dokładnie 100 lat temu zakończyło się sukcesem. Zaprojektuj elektroniczną kokardę – wirtualny nośnik dumy wszystkich Wielkopolan. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody.

 

Elektroniczna kokarda będzie załącznikiem do komunikacji mailowej firm z Wielkopolski, które wyraziły chęć uczczenia pamięci Powstańców. Ich odwaga i przelana krew zapewniły nam przed laty zwycięstwo i wolność. Prace zaakceptowane przez jury zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej wraz ze wskazaniem autorów prac.

Jury oceniać będzie zawartość merytoryczną, pomysłowość, nieszablonowe podejście oraz zgodność pracy z tematem konkursu. Jedynym ograniczeniem dla projektantów grafiki jest ich wyobraźnia – kokardy nie trzeba traktować dosłownie, może mieć dowolny kształt i formę. Za pierwsze, drugie i trzecie miejsce organizator przewidział nagrody pieniężne (odpowiednio 1000 zł, 500 zł, 300 złotych) oraz podwójne zaproszenia na uroczysty koncert, który odbędzie się 27 grudnia na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Gwiazdami koncertu będą m.in. Edyta Górniak, Kayah i Michał Szpak. Partnerem wydarzenia jest stacja TVN.

Konkurs adresowany jest do wszystkich, a szczególnie firm, artystów i osób prywatnych, którzy tworzą grafiki komputerowe. Termin nadsyłania prac mija 14 grudnia 2018 roku. Zgłoszenie następuje poprzez wysłanie pracy konkursowej wraz z niezbędnymi danymi na adres e-mail: konkurs@mauto24.pl. Szczegóły w regulaminie.


Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest wielkopolska firma mAuto24 – operator internetowych aukcji samochodowych. Patronat Honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Szczegółowe wytyczne oraz wyjaśnienia znajdują się w regulaminie (kliknij).

Kontakt do organizatora: Damian Kopankiewicz, 698 601 900, konkurs@mauto24.pl.

 

 

Michał

Pasjonat motoryzacji i wszystkiego co z nią związane - począwszy od drfitu poprzez off-road a na wyscigach F1 skończywszy, Kolekcjonuje wyątkowe samochody oraz motocykle.

Artykuły autora | Strona www autora

Leave a Reply