Sprawdź jak wygląda elektroniczna kokarda, która upamiętni 100. rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Do promocji pamięci o wydarzeniu włączyły się największe firmy z Wielkopolski.

Elektroniczna kokarda – wirtualny nośnik dumy wszystkich Wielkopolan – będzie dystrybuowany w formie stopki mailowej w komunikacji wszystkich firm, które biorą udział w akcji. Lista przedsiębiorstw ciągle się rozrasta, a do akcji może przyłączyć się każdy. Plik do pobrania tutaj.

Jury wybrało zwycięzcę w wyniku obrad, którym przewodniczył Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak. W skład jury weszli również: Aleksandra Iwaszkiewicz-Woda – Rektor Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych, Ewa Olejniczak – Kanclerz Wielkopolskiej Uczelni Technicznej w Suchym Lesie, prof. dr hab. Marek Owsian, prof. zw. Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Paweł Rzepka – prezes mAuto24, organizator i pomysłodawca konkursu.

Zwycięską pracę zaprojektował Piotr Derda z firmy DPI Studio. Gratulujemy wygranej!

Drugie miejsce zajął Michał Głuszczuk z firmy Hello Social:


Trzecie miejsce należy do Dariusza Czerwińskiego z firmy Studio Positiv:

Zachęcamy Państwa do szerokiego rozpowszechniania akcji, a tym samym do udziału. Każda firma może stać się częścią inicjatywy, dołączając do swojej korespondencji zwycięską pracę. [Pobierz]

Wszystkim autorom nadesłanych prac dziękujemy za zaangażowanie w pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa Wielkopolski oraz liczny udział. Gratulujemy talentu, nieograniczonej wyobraźni oraz inwencji twórczej. Wszystkie prace, które zostały zgłoszone na konkurs zostaną zaprezentowane w Nowym Roku na wystawie. Już teraz zapraszamy do oglądania.

Organizatorem i pomysłodawcą konkursu jest wielkopolska firma mAuto24 – operator internetowych aukcji samochodowych. Patronat Honorowy nad konkursem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Pan Marek Woźniak.

Michał

Pasjonat motoryzacji i wszystkiego co z nią związane - począwszy od drfitu poprzez off-road a na wyscigach F1 skończywszy, Kolekcjonuje wyątkowe samochody oraz motocykle.

Artykuły autora | Strona www autora

Leave a Reply