Czas czytania artykułu: 2 minut

Do sprzedania Daihatsu Feroza rocznik 1989/90

Silniki: 1.6 16v 95km

Przebieg: 130 tyś km

Skrzynia biegów manualna, 2/3 drzwi, kolor srebrno-bordowy


Aktualny przegląd/OC – zarejestrowany w kraju

Auto jak na zdjęciach – po dzwonie z Punto które rozpadło się 🙂

Stan

Silnik odpala, samochód jeździ (trzeba tylko akumulator wymienić bo ja odpalam na booster), lewe koło trze o zderzak. Jak widać na zdjęciu maska złamana, do wymiany też nadkola, zderzak, kierunkowskaz na zderzaku. Samochód jest dość stary więc podłoga już raczej bardziej nie istnieje niż istnieje 🙂 Rama w słabym stanie, samochód w całości na części.

Historia

Ferozę chcieliśmy reanimować z córką jednak jest to dla nas za dużo pracy i nie mamy wszystkich potrzebnych narzędzi. Wcześniej jeździła głównie po lasach a potem jako auto dojazdowe z domu do sklepu.

Jakie części:

Dodaje maskę nie pogiętą, zderzak, nowy kierunkowskaz, nowe klocki i nowe tarcze – razem jest to komplet za gubo ponad 600 zł. Praktycznie cały komplet do złożenia, trzeba będzie dokupić błotniki

Co do zrobienia jeśli ma jeździć:

Przede wszystkim trzeba naciągnąć kangura, naprostować koło, wymienić części blacharskie oraz akumulator. Potem trzeba koniecznie zrobić cały dół.

Ile wart jest samochód na części:

Silnik sprawny około 400-500 zł

Koła (5 sztuk): 700 zł

Buda: 400-500 zł

Reszta częsci pewnie koło 500-1000 zł

Oczywiście powyższe wyliczenia są „na oko” ale łącznie na pewno wyjdzie za sprzedaż części ponad 2000 zł + 600 zł za graty które dorzucam.

Cena:

Z częściami 2300 zł bez części 1800 zł

Kontakt:

  Daihatsu feroza

  daihatsu_feroza

  daihatsu-tyl

  Michał - pasjonat motoryzacji i wszystkiego co z nią związane - począwszy od drfitu poprzez off-road a na wyscigach F1 skończywszy, Kolekcjonuje wyątkowe samochody oraz motocykle.

  Artykuły autora | Strona www autora

  Zostaw komentarz