Czas czytania artykułu: < 1 minuta

Z okazji Dnia Niepodległości postanowiłem uczcić go motoryzacyjnym zdjęciem mojej calibry w w barwach POLSKI ! Niektórzy powiedzą że to barwy Maroka czy innej Indonezji ale dla mnie malowanie jest idealne na 11 listopada 🙂

Dzień Niepodległości w kontekście motoryzacji skłonił mnie do przemyśleń na temat tego czy w Nowym Roku nie poszukać jakiegoś klasyka w stylu malucha, kredensa, czy poloneza. Co by nie powiedzieć bandzior (125p) prezentuje się całkiem spoko, polonez „borewicz” to mega kultowe auto tak samo jak poczciwa syrena. Ciężko też nie wspomnieć o Warszawie która z całej naszej motoryzacyjnej gromadki jest najbardziej cenionym klasykiem.

Jakbyście mieli namiary na Fiata 125p lub malucha albo poldka borewicza to dajcie znać 🙂 Uświetnimy POLSKĄ MOTORYZACJĘ odbudowując jakiegoś klasyka.

No i oczywiście w nadchodzącym roku czekamy na polski supersamochód Arrinera Hussaria który ma być konkurencją dla Audi R8 czy McLaren MP4-12C. Wielu w to wątpi ale najważniejsze jest to że jest on POLSKI, nowoczesny i wygląda nieprzeciętnie.


Michał - pasjonat motoryzacji i wszystkiego co z nią związane - począwszy od drfitu poprzez off-road a na wyscigach F1 skończywszy, Kolekcjonuje wyątkowe samochody oraz motocykle.

Artykuły autora | Strona www autora

Wspominka o “Dzień Niepodległości”

Zostaw komentarz